Dovolená v bezpečí na Slovensku

Dovolená v bezpečí na Slovensku

Velmi zajímavé je také město Veľký Meder a termální lázně THERMAL CORVINUS

"Pokud si zakoupíte pobyt v Hotelu Thermal Varga ***, vstupy do koupaliště a aquaparku ve Velkém Mederu máte zdarma"

Většina hostů si letní dovolenou představují jen u moře. Mezi nejpopulárnějšími cíly evropských dovolených dodnes patřilo Tunisko, které se kvůli atentátům a výbuchům v poslední době připsalo na listinu k ohorženým a rizikovým státům jako je Egypt.

"V zahraničí mnoho turistů přerušilo svůj pobyt"

Atentáty nutí turisty k tomu, aby si dovolenou užili jen vbezpečných hotelech od kterých očekávají jen to lepší. Mnoho turistů přerušilo svůj pobyt kvůli nebezpečí v daném státě a vtátili se domů. Z toho vyplívá, že jsou letní nabídky levné a hosté si mohou svou dovolenou plnou sluníčka a krásného moře užívat bez toho aniž by se strachovali, že se jim něco stane. Nesmíme, ale zamluvit letní pobyty na Slovensku. Na Slovensku jsou krásné lokality jako napříkad v Bratislavě, kde je čeká mnoho krásných míst a historických oběktů.

"Letní nabídky na Slovensku jsou levné a hosté si mohou svou dovolenou plnou sluníčka a krásného moře užívat bez toho aniž by se strachovali"

Velmi zajímavé je také město Veľký Meder. Termální koupaliště ve Veľkém Mederu a přímo v jeho blízkosti Thermal Hotel Varga a nebo 600m od koupaliště dřevěný srub VilaTermal má výborné letní nabídkytak jako termální koupaliště v Podhajské, kde v letní sezóně organizují různé hudební programy pro turisty.

"Termální koupaliště ve Veľkém Meder..."

Na jižním Slovensku je podobně navštěvované také termální koupaliště Vadaš ve Štúrově, které má kapacitu na ubytování pro 10.000 turistů. Díky blízkosti maďarských hranic hosté rádi navštěvují termální lázně v Maďarsku. Například termální koupaliště Lipót, wellness centrum v Sárvári nebo lázně v Bükfürdő.