Veľký Meder

Opravdové léto na termálním koupališti Veľký Meder

Vstupy zdarma připobytu na Hotelu Thermal Varga

Teplé léto už je tady!! 

Počasí a kalamity to jen potvrzují. Ne každého láká dovolená u moře v Řecku, Chorvatsku nebo ve vzdáleném Thajsku užívat si sluníčko, pláž a moře. Hodně hostů se rozhoduje pro relaxaci na Slovensku, vybírají si pro rodinu relaxační pobyt pro dva, s dětmi, pro seniory nebo případně wellness pobyty.

léto na termálním koupališti Veľký Meder

Mezi nejnavštěvovanější celoroční destinace patří termální koupaliště Veľký Meder THERMAL CORVINUS“.

Možná mnoho lidí neví, že Slovensko se řadí mezí nejbohatší státy světa s ohledemna termální prameny. I díky tomu se zde vybudovala hodně termálních koupališť, mezi ně jako nejnavštěvovanější patří termální koupaliště Veľký Meder THERMAL CORVINUS. Ubytování u areálu Veľký Meder nabízí Hotel Thermal Varga, Hotel AQUA a Vila Termal.

Ubytování u areálu hledejte v Hotelu Thermal Varga, Hotelu AQUA nebo dřeveném srubu Vila Termal“

Každý z nás má pochopitelně rád zábavu, odpočinek a relax. Představíme Vám termální kopaliště Veľký Meder a jeho novinky na léto. Termální koupaliště THERMAL CORVINUS srdečně očekává svoje návštěvníky v každém ročním období a také s velkým výběrem služeb, velkým výběrem bazénů s teplotou vody od 25°C do 37°C. Koupaliště je umístěné v 100 ha lesoparku.

léto na termálním koupališti Veľký Meder

Vybudovaná pláž s pískem a barem a míchané drinky“

Čeká na Vás rekreační komplex s celoročním provozem, skládající se ze dvou propojených částí. Na venkovním prostoru jsou čtyři bazény, rekreační bazén který se skládá z dvou částí. Bazén s hydromasážemi, vodopádami a rodinným bazénem. Italský, 50m plavecký bazén, dětský bazén. Hned vedle dětského bazénu je hřiště se Želvím hradem a Hradem orla mořského.

Super dovolená prorodiny s dětmi“

léto na termálním koupališti Veľký Meder

Tobogánové šílenství je moderní komplex toboganových skluzavek. Když někomu tento adrenalin nestačí, může vyzkoušet lanovou dráhu Tarzánie v korunách vysokých stromů Veľkomederského lesoparku. Plážový volejbal, nohejbal, minigolf a stolní fotbal nemůže chybět.

Turistický vláčekje spojený s časy příjezdu vlaku Regiojet“

V letní sezóně vě městě projíždí vláček, který je spojený s časy příjezdu vlaku Regiojet. Když jste ubytovaní v Hotelu Thermal Varga***, Hotelu Aqua*** nebo ve Vile Termal *** dopravu z vlakové nebo autobusové stanice si můžete dohodnout na recepci telefonicky nebo emailem. Pro mládež byla vybudovaná pláž s pískem a barem na míchané drinky. Na promenádě najdete výbornou točenou zmrzlinu a výběh s kozičkami.

O zábavu se postarají naši animátoři a tanečnice Hotelu Themal Varga***“

Nudit se u násnebudete! O vše se postarají naši animátoři a hosté hotelu Themal Varga *** toto mají zahrnuté v pobytu. Večerní vystoupení s břišními, orientálními, cow-boy a samba tanečnicemi, prase párty se živou taneční hudbou.