Termální lázně Štúrovo aquapark koupaliště wellness

Termální lázně Štúrovo

Termální koupaliště Vadaš Štúrovo nabízí zábavu na celý den. Bazén s vlnobitím, stravování v bufetech, atrakce, tobogany, masážní bazény krytou plovárnu a jiné. Každý si tu najde co hledá.

Termální koupaliště Vadaš Štúrovo na Slovensku se nachádzí cca 70 km od termálního koupaliště Veľký Meder.

Lázně Veľký Meder jsou vyhledávanou destinací pro strávení Vašeho volného času a dovolené. Termální koupaliště Veľký Meder nabízí 8 bazénů ve kterých je termální voda s vlastnostmi podobnými jako mají lázně Piešťany. Návštěvníci lázní Veľký Meder mohou podnikat fakultativní výlety do okolí a jedním z typů jsou i Termální lázně Štúrovo, kde na Maďarské straně Dunaje se nachází Ostřihom se světoznámou bazilikou.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.

Termální lázně Štúrovo

Termální lázně Štúrovo k vybavení koupaliště patří tobogány, minigolf, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb, plážový volejbal, dětské hřiště, tenisové kurty, autodrom, motorové ln, možnostčlnkvania a jízdy na koni. Jezero s rozlohou 2 ha. slouží na plavbu, cyklistiku arybolov. Nechybí ani restaurace a stánky s občerstvením. V případě nepříznivéhopočasí je k dispozici krytý bazén s termální vodou, který je v provozu během celého roku. Teplota vody je 30 0 C - 38 0 C. Termální voda má příznivé účinky na léčeníkloubových onemocnění, onemocnění páteře, svalovou únavu a celkově přispívá k regeneraci organizmu.Denné teploty v Štúrove av okolí podle dlouholetých měření vměsících květen V, červen VI, září IX bývají 25-31 C.